رئیس ورزش و جوانان بابلسر:
ورزش بابلسر 300 میلیون تومان عملکرد داشته است

خبرگزاری فارس: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر گفت: عملکرد ورزشی شهرستان بابلسر در سال گذشته 300میلیون تومان بوده است.

خبرگزاری فارس: ورزش بابلسر 300 میلیون تومان عملکرد داشته است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، انصار آری عصر امروز در حاشیه دیدار با بوکسور بابلسری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر می‌خواهیم مردم ما را برای همیشه دوست داشته باشند باید اصول را رعایت کرده و به ارزش‌ها ارج نهیم.

وی بیان داشت: در این مسابقات دشمنان ما در کمین هستند تا ببینند نماینده‌ای که از کشور ایران می‌رود چه کاری انجام می‌دهد.

آری تصریح کرد: باید قهرمانان ما هوشیار بوده و دچار غرور نشوند چرا که دشمن در کمین نشسته تا از این فرصت‌ها به نفع خود استفاده کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر بیان داشت: خوشحالم از اینکه با بودجه کمی که به بابلسر اختصاص می‌یابد ورزشکاران این شهرستان توانسته‌اند تاکنون مدال‌های زیادی را کسب کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمام سعی و تلاش اداره ورزش و جوانان شهرستان بر این است که هیئت‌ها را قوی کند چرا که هیئت‌ها پشتیبان تمام ورزشکاران هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر بیان داشت: عملکرد ورزشی شهرستان بابلسر در سال گذشته 300میلیون تومان بوده و امیدوارم ورزشکاران ما بتوانند در سال جاری با تلاش بیشتر مدال‌های بیشتری کسب کرده تا موجب خوشنودی مردم شهر و کشورمان شوند.