با حضور وزیر علوم
بزرگ‏ترین پروژه آموزش عالی استان سمنان افتتاح شد

خبرگزاری فارس: با حضور کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، پردیس مهندسی و فناوری‏های نوین دانشگاه صنعتی شاهرود به عنوان بزرگ‏ترین پروژه آموزش عالی استان سمنان بهره‏برداری شد.

خبرگزاری فارس: بزرگ‏ترین پروژه آموزش عالی استان سمنان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود، رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود ظهر امروز در حاشیه آیین بهره‏برداری از این طرح گفت: بزرگ‏ترین پردیس آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شاهرود و وسیع‏ترین پروژه علمی آموزش عالی استان سمنان امروز به بهره‏برداری رسید.

علی مرادزاده اضافه کرد: چهار پروژه شامل دانشکده‏های مهندسی عمران و مکانیک، مهندسی برق و فناوری اطلاعات و کامپیوتر و دو خوابگاه دانشجویی با مجموع 20 هزار و 150 متر مربع مساحت در این مراسم افتتاح شد.

وی افزود: هم‏اکنون این دانشگاه شامل چهار پردیس است که پردیس مهندسی و فناوری‏های با وسعت 150 هکتار بزرگ‏ترین پردیس دانشگاه صنعتی شاهرود محسوب می‏شود.

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود ادامه داد: عملیات احداث 25 پروژه این دانشگاه از سال 85 آغاز شده است و در مجموع بیش از 42 هزار متر مربع فضا با اعتباری بیش از 330 میلیارد ریال به بهره‏برداری می‏رسد.

مرادزاده ضمن تأکید بر مأموریت دانشگاه صنعتی شاهرود بر توسعه رشته‏های تحصیلات تکمیلی، تعداد رشته‏های دانشگاه صنعتی شاهرود را 117 رشته و تعداد دانشجویان را 12 هزار نفر اعلام کرد.

وی گفت: توسعه این دانشگاه از سال 84 تاکنون خیره کننده بوده و افق چشم‏انداز توسعه علمی، پژوهشی و آموزشی نیز امیدوارکننده و درخور شهرستان شاهرود است.

در این مراسم، وزیر و معاونان وزارت علوم، مسئولان استان سمنان و شهرستان شاهرود حضور داشتند.