رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود خبر داد
ارتقای 11 دانشکده دانشگاه شاهرود به 16 دانشکده

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود از ارتقای 11 دانشکده دانشگاه شاهرود به 16 دانشکده با مصوبه دور سوم سفر هیئت دولت خبر داد.

خبرگزاری فارس: ارتقای 11 دانشکده دانشگاه شاهرود به 16 دانشکده

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود، علی مرادزاده ظهر امروز در مراسمی با حضور استاندار سمنان، ضمن تشکر از حمایت‏های ویژه استاندار سمنان از دانشگاه‏ها به ویژه دانشگاه صنعتی شاهرود، گزارش مبسوطی از اهم اقدامات و عملکرد این دانشگاه در سال گذشته و سال‏های 84 تا کنون و نیز مصوبات سفرهای هیئت دولت ارائه کرد.

وی گفت: با مصوبه دور سوم سفر هیئت دولت و تصویب هیئت امنای دانشگاه صنعتی شاهرود، 11 دانشکده فعلی دانشگاه صنعتی شاهرود به 16 دانشکده ارتقا پیدا می‏کند.

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود در گزارشی به بیان مقایسه‏ای دستاوردهای این دانشگاه از سال 84 تا کنون پرداخت و گفت: در حال حاضر، 11 هزار و 700 دانشجو در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی‏ارشد و دکترا در 117 رشته گرایش در این دانشگاه تحصیل می‏کنند.

مرادزاده بیان کرد: از این تعداد، 70 درصد دانشجویان روزانه و بقیه نوبت دوم هستند.

در این نشست که با حضور مسئولان استان سمنان و شهرستان شاهرود و جمعی از مدیران و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی شاهرود در تالار اجتماعات کوثر این دانشگاه برگزار شد، تعدادی از اعضای هیئت علمی نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‏های خود پرداختند.

استاندار سمنان در بازدیدی چند ساعته از پروژه‏ها و طرح‏های عمرانی دانشگاه صنعتی شاهرود در پردیس مهندسی و فناوری‏های نوین، کلنگ احداث مسجد این پردیس را به زمین زد و پروژه 16 واحد سازمانی اساتید دانشگاه را نیز افتتاح کرد.