در هفته گرامیداشت کار و کارگر
کارگران نمونه بسیجی خراسان شمالی به دیدار رهبرانقلاب می‌روند

خبرگزاری فارس: مسئول بسیج کارگری سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: جمعی از کارگران نمونه بسیجی این استان برای دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی در هفته گرامیداشت کار و کارگر به تهران اعزام می‌شوند.

خبرگزاری فارس: کارگران نمونه بسیجی خراسان شمالی به دیدار رهبرانقلاب می‌روند

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، حسین حقانی‌دشتی همچنین از برگزاری مراسم تکریم از نخبگان قشر بسیج کارگری این استان خبر داد و اظهار داشت: در این مراسم از 10 کارگر نمونه بسیجی استان تجلیل خواهد شد.

وی افزود: به مناسبت هفته گرامیداشت کار و کارگر این نهاد حدود 50 برنامه فرهنگی، قرآنی و ورزشی در سطح استان برگزار خواهد کرد.

حقانی‌دشتی تصریح کرد: برنامه‌های اجرایی امسال با هدف تقویت، توسعه و نمایش کارآمدی قشر کارگری در تولیدات اقتصادی با بهره گیری از فرهنگ بسیج برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: همایش گرامیداشت روز قشر بسیج کارگری با عنوان "تبیین شخصیت کارگر و روحیه بسیجی در مراکز اقتصادی" هم‌زمان با (9 اردیبهشت) در شهرستان بجنورد برگزار می‌شود.

مسئول بسیج کارگری سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی برگزاری اردوی تخصصی مدیران جامعه کارگری، برگزاری مراسم تکریم از نخبگان قشر بسیج کارگری استان، جمع آوری کمک‌های بازسازی عتبات عالیات و برگزاری صبحگاه مشترک بسیج کارگری را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده این سازمان در هفته گرامیداشت کار و کارگر در استان اعلام کرد.

حقانی‌دشتی همچنین از برپایی نمایشگاه فرهنگی، هنری، توانمندی‌ها و دستاوردهای بسیج کارگری خراسان شمالی در این هفته خبر داد و گفت: این نمایشگاه در شهرستان‌های بجنورد، اسفراین، شیروان و جاجرم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرت افزایی ویژه قشر بسیج کارگری در هفته گرامیداشت کار و کارگر، اظهار داشت: این نشست‌ها با هدف ترویج فرهنگ ایثارگری، تبیین نام‌گذاری روز قشر بسیج کارگری، تبیین نقش کارگران در دهه چهارم انقلاب، معرفی جایگاه بسیج کارگری در جهش صنعتی، اشتغال و اقتصادی کشور اجرا می‌شود.

مسئول بسیج کارگری سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از شرکت بخشی از کارگران بسیجی استان در یادواره 14 هزار شهید کارگری کشور در همین هفته خبر داد و افزود: خراسان شمالی حدود 20 کارگر شهید تقدیم انقلاب کرده است.

وی تصریح کرد: برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی، دیدار با خانواده شهدای کارگر استان، برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و راه اندازی سامانه پیام کوتاه از دیگر برنامه‌های اجرایی این نهاد است.

حقانی‌دشتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 6 هزار عضو عادی و فعال در سازمان بسیج کارگری خراسان شمالی فعالیت دارند.