همسر شهید رضایی‌نژاد:
دانشمندان شهید سرمشق سرداران ایران در جبهه جهاد علمی شده‌اند

خبرگزاری فارس: همسر یکی از شهدای هسته‌ای ایران گفت: مفتخریم که دانشمندان شهید سرمشق سرداران ایران در جبهه جهاد علمی شده‌اند و دشمن نادان با تمسک به تحریم و ترور سبب خیر شده و روحیه جهادی در عرصه علم را چند برابر کرده است.

خبرگزاری فارس: دانشمندان شهید سرمشق سرداران ایران در جبهه جهاد علمی شده‌اند

شهره پیرانی امروز در حاشیه برگزاری همایش ملی شهرهای مرزی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: این استان از فرصت‌ها و ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است که باید به مردم کشور شناسانده شود.

وی به شهرستان چابهار اشاره کرد و افزود: این شهرستان از جاذبه‌ها و ظرفیت‌های خوبی برخوردار است و اگر مردم کشور این منطقه را به خوبی بشناسند قطعا سفرهای خارجی را کمتر کرده و به چابهار سفر می‌‌کنند.

وی گفت: مسئولان باید با تبلیغات مناسب چهره واقعی این استان را به همگان معرفی کنند.

پیرانی برگزاری همایش ملی شهرهای مرزی با حضور مسئولان ارشد کشوری را فرصت بسیار خوبی برای شناساندن این استان به مردم کشور عنوان کرد.

همسر شهید هسته‌ای کشور بیان کرد: با توجه به اینکه در این استان از نظر امکانات محرومیت وجود دارد اما مردم این استان عزت نفس والایی دارند.

همسر شهید علی محمدی یکی دیگر از شهدای هسته‌ای کشور نیز گفت: وطن دوستی در تاریخ پرفراز و نشیب این مرز و بوم مصادیق فراوانی دارد و از زمان باستان و دوران پرافتخار اسلامی همواره سربازان جان بر کف ایران جان عزیز خود را سپر تمامیت استقلال وطن کرده اند.

منصوره کرمی گفت: مفتخریم که دانشمندان شهید سرمشق سرداران ایران در جبهه جهاد علمی شده‌اند و دشمن نادان با تمسک به تحریم و ترور سبب خیر شده و روحیه جهادی در عرصه علم را چند برابر کرده است.

گفتنی است، در این همایش از خانواده‌ شهدای هسته‌ای کشور قدردانی شد.