مشاور عالی سازمان بهزیستی:
توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته اولویت سازمان بهزیستی است

خبرگزاری فارس: مشاور عالی سازمان بهزیستی گفت: اولویت این سازمان توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته و توسعه کمی و کیفی خدمات است.

خبرگزاری فارس: توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته اولویت سازمان بهزیستی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، نبی‌الله احمدیان عصر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل بهزیستی استان بوشهر اظهار داشت: افتخار بزرگ بهزیستی این است که در خدمت کسانی است که بیش از دیگران به حمایت نیاز دارند.

وی افزود: بهزیستی باید با نگاه به آسیب‌های اجتماعی خدمات خدو را به‌روز کند و در این مسیر مدیران با برنامه‌ریزی دقیق این امر را محقق کنند.

مشاور عالی سازمان بهزیستی با بیان اینکه رویکرد بهزیستی توجه به آسیب‌های اجتماعی با تاکید بر پیشگیری است، گفت: نگاه بومی به آسیب‌های اجتماعی توسط مدیرکل جدید بهزیستی باید صورت گیرد، ضمن اینکه بهزیستی برای ارتقای خدمات کمی و کیفی در استان باید آماده باشد.

احمدیان از تلاش‌های مدیرکل سابق بهزیستی بوشهر قدردانی کرد و گفت: اولویت این سازمان توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته و توسعه کمی و کیفی خدمات است.

استاندار بوشهر نیز در این آیین گفت: خدمت در بهزیستی بهترین بستر برای کار مخلصانه است و کسانی که در این مجموعه خدمت می‌کنند توفیقات زیادی نصیبشان شده است.

محمدحسین جهانبخش افزود: توانمندسازی معلولان از اهداف سازمان بهزیستی است که بتواند جامعه هدف را به خود اتکایی و خودباوری برساند.

وی اضافه کرد: معلول انسان ناکارآمد نیست و موفقیت‌های ورزشکاران معلول در رشته‌های مختلف گواه این مدعاست.

در پایان این آیین از خدمات اکبر گرگوری مطلق مدیرکل سابق بهزیستی بوشهر قدردانی و حیدر عزیز‌نژاد به عنوان مدیر کل بهزیستی استان بوشهر منصوب شد.